KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688443
nr 1468 8443
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:50:46
22/5 13:29:11
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson